הפרעות קשב וריכוז | ריטלין | ליקויי למידה


 

 

הפרעות קשב וריכוז הן לא מכשול להצלחה אקדמאית


כיום, תעודת הבגרות שלנו כבר לא מספיקה בשביל להשיג משרה נחשקת בשוק העבודה. אם אנחנו רוצים לנהל קריירה מצליחה אנחנו חייבים שיהיה לנו לפחות תואר ראשון אם לא תואר שני. לא לכולם לימודים לתואר הם עניין קל ופשוט. אנשים בעלי לקויות למידה או הפרעות קשב וריכוז יכולים להיות אינטליגנטים מאוד וחכמים אך קשה להם לשבת ולכתוב את העבודות שמהוות חלק מדרישות התואר. הפרעות קשב וריכוז לא חייבות להוות מכשול לקבלת תואר. עזרה אקדמאית ממורה פרטי או ממנחה שיעזור לנו בכתיבת העבודה יכולה להקל עלינו ולאפשר לנו לקבל את התואר הנכסף.
 

איך שירותי כתיבה עבודה אקדמאית יכולים לעזור לבעלי הפרעות קשב וריכוז?

שירותי כתיבה עבודות אקדמיות הפכו לנפוצים מאוד בשנים האחרונות. שירותים אלו מאפשרים לבעלי הפרעות קשב וריכוז להגיש עבודות אקדמיות באיכות גבוה מאוד למרות הקושי שלהם לשבת ולכתוב את העבודות. השירותים הללו יכולים לאפשר לכל תלמיד להתמודד עם הקושי שלו ולגבור עליו בגבורה רבה. בסופו של דבר קבלת התואר האקדמאי מושפעת מגורמים רבים כמו נוכחות בשיעורים או הגשת עבודות. הציונים אשר התלמיד מקבל על המבחנים ועל העבודות שהוא מגיש יהיו מה שיקבע האם הוא יקבל את התואר ומה יהיה הממוצע שלו. בשביל להמשיך לתואר שני צריך ממוצע גבוה ולכן ציוני העבודות חשובים במיוחד להמשך הלימודים באקדמיה. קבלת סיוע בכתיבת העבודות הינה צעד לגיטימי ופעמים רבות אף מתבקש לנוכח הדרישות הגבוהות של מוסדות הלימוד.
 

איך קבלת סיוע אקדמאי בזמן התואר תסייע לנו לקבל אותו?

קבל סיוע אקדמי מגוון כמו תרגום, סיוע בכתיבת עבודות או שיעורים פרטיים יכולה לסייע לנו מאוד לקבל את התואר שלנו. קבלת התואר שלנו יכולה לפתוח בפנינו דלתות רבות בהמשך החיים. היא יכולה לאפשר לנו לקבל עבודות בעלות שכר גבוה מאוד ותנאי העסקה נוחים. כאשר אנחנו מחליטים שאנחנו רוצים לקבל שירותי סיוע אקדמיים עלינו לקבל את השירותים שמתאימים לנו באופן אישי. השירות שאנחנו מקבלים צריך להתאים לצרכים שלנו, לסוג התואר שלנו וגם לסוג הקושי שלנו. קבלת הסיוע תוריד מאתנו המון לחץ ותאפשר לנו להביא לידי ביטוי את הידע האישי שלנו. היא תסייע לנו לשגשג בלימודים ולהראות למרצים שלנו מהם היכולות האישיות שלנו. קבלת סיוע בזמן לימודים לתואר יכולה לאפשר לנו לקבל ציונים טובים יותר וגבוהים יותר כך שנוכל להמשיך ללימודים המשך כמו לימודי תעודה או לימודי תואר שני.

כל הזכויות שמורות לקשב, ריכוז וזיכרון - יישומים מתקדמים

"קשב, ריכוז וזיכרון" הוקמה בשנת 2004 והינה המפיצה הבלעדית בישראל של תוכנות מחשב נוירו-קוגניטיביות אשר פותחו על מנת לסייע לבעלי הפרעות קשב וריכוז שלא ע"י תרופות. הפתרון היעיל והמוכח שלנו מיועד לטיפול בבעיות נוירו-קוגניטיביות כגון: הפרעות קשב וריכוז ADD/ADHD, ליקויי למידה, בעיות בזיכרון ובעיות קוגניטיביות כלליות. "קשב, ריכוז וזיכרון" עובדת בשיתוף פעולה עם מטפלים, מוסדות ומכונים טיפוליים בתחום הפרעות קשב וזיכרון.