הפרעות קשב וריכוז | ריטלין | ליקויי למידה


 

 

מטפלים/מאמנים אישיים

 
יואב אופק
מטפל מוסמך מטעם מדיסין בשיטת tcm.
בוגר מכון אדלר בקורס לפסיכולוגיה אדלריאנית, המסלול להכשרת מאמנים ולימודי לקויות למידה.
בוגר המסלול לפסיכותרפיה ממוקדת טראומה של אוניברסיטת ת"א ונט"ל. מטפל, מאמן ומנחה סדנאות בנושא הפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים, נוער ומבוגרים

הטלפון: 050-2223682  האתר: יואב אופק - אימון וטיפול זוגי


vcoda
שמי ריקי ואני מאמנת אישית מנחת סדנאות העצמה וטיפול בחרדת מבחנים ועוד... מתמחה בטיפול בילדים ומתבגרים. NLP ודמיון מודרך הם החלק הארי מארגז הכלים שלי. שינוי המושרש בתת מודע הוא שינוי עוצמתי ותמידי, ולכן הטיפול מתמקד שם.


התקשרו: 050-9006596  http://www.riki-nlp.co.il
המרכז לאימון התנהגותי, בניהולה של ליסה גרוסמן פסיכולוגית חינוכית מומחית ומאמנתמציע טיפול במיומנויות רגשיות, חברתיות וארגוניות. הטיפול מיועד להורים, לילדים נוער מבוגרים וסטודנטים, ומתקיים בקליניקה או בבית הלקוח. שיטת האימון ההתנהגותי וקוגניטיבי (CBT) לטיפול הוליסטי של הפרעת הקשב יעיל במיוחד לווסת בעיות רגשיות והתנהגותיות. וותק של 30 שנה בתחום אבחון וטיפול בליקויי למידה. לשיחת התייעצות חינם: 050-2248220
אורלי אטיאס – מאמנת אישית בהתמחות בלקויות למידה והפרעת קשב וריכוז
אימון לילדים, לסטודנטים, למבוגרים וגם אימון להורים עם ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז. הקניית ידע והבנת הפרעת הקשב יחד עם למידת טכניקות ואסטרטגיות להתמודדות, המותאמות לצורכי המתאמן, תביא לכך שאנו ננהל את הפרעת הקשב ולא שהיא תנהל אותנו.
תתקשרו לייעוץ חינם: 050-5797672 orlyAt2@gmail.com
מרכז תמר – אבחון וטיפול בלקויות למידה והפרעת קשב לילדים ומתבגרים.

מרכז תמר מהווה מרכז רב-תחומי בניהולה המקצועי של ד"ר תמר מוזס. הטיפול כולל מערך מקיף ותומך לילד ולמשפחתו. צוות מטפלי מרכז תמר פועל מתוך שליחות לעזור לכל אדם לממש את הפוטנציאל הטמון בו. המרכז נמצא במרכז תל-אביב. לאתר: http://tamar-center.co.il


 
רוני דונץ – אימון ולווי אישי ועסקי לקריירה וליזמות 
לאחר עבודה יותר מעשור עם עשרות אנשים עם הפרעות קשב, מה שמצאתי: אין תחליף לעבודה מקצועית של "ביחד", בגובה העיניים ומלב אל לב. אצלנו עובדים על מיקוד, ניהול זמן, סדרי עדיפויות, איך להגיד "לא", ועוד אתגרים רבים בעולם שמלא באנשים יצירתיים ויזמיים עם ADD - אני כאן!

תתקשרו ונדבר: 054-6652818, dunetz@netvision.net.il
שוש מעוז אריה – נקודת מפנה
אימון אישי ועסקי, הפרעות קשב וריכוז, פיתוח כלים אימוניים והנחיית סדנאות ערכים. 
אייל לוי – מעגלים של הצלחה
מאמן אישי ומשפחתי מוסמך לאימון בפרעות קשב וריכוז . בעל הפרעת קשב שצלח בדרכו שלו את מסלול החיים. אייל משלב את הידע האישי והכלים שפיתח בעצמו עם הידע שרכש כמנהל, מפקד (סגן אלוף במילואים), מאמן אישי ומנחה קבוצות.


www.Eyal-Levy.co.il
רחל כהן – מאמנת אישית
רחל כהן - מאמנת אישית מוסמכת עם התמחות להפרעות קשב וריכוז, שיפור יכולות לימודיות, כישורי חיים. תעודת מאמנת מטעם הפקולטה לעבודה סוציאלית- אוניברסיטת בר אילן. הייעוד של רחל ופריצת הדרך נובעים מתוך חוויית ההצלחה של גידול ילד בעל צרכים מיוחדים.

רחל כהן  - מאמנת אישית 
ד"ר בנצה פאולט
התמחות בחינוך ותקשורת בלתי מילולית. יעוץ חינוכי, אבחון פסיכו-דידקטי, דידקטי ומתמטי להערכת תפקודי למידה. הדרכת הורים ואימון  ילדים   LD /ADHD לפיתוח יכולות קשב וריכוז באמצעות  במערכת נוירו-קוגניטיבית AttenGo.

התקשרו לייעוץ חינם 050-8642040  
 

קליניקת קשב
בהנהלת ד"ר בנצה פאולט

נתניה, שד' בן צבי 83/7
paulette1@bezeqint.net
050-8642040  , 8359457 09      
 
ד"יואב פנחס R.C.Hom
מנכ"ל מרכז ההומאופתיה הישראלי לבעיות קשב וריכוז

התקשרו לייעוץ חינם 052-8557170  
 

הורות מנצחת
כלים פשוטים ומוכחים שיזניקו את היחסים עם ילדך

הורות מנצחת
052-8557170
 

כל הזכויות שמורות לקשב, ריכוז וזיכרון - יישומים מתקדמים

"קשב, ריכוז וזיכרון" הוקמה בשנת 2004 והינה המפיצה הבלעדית בישראל של תוכנות מחשב נוירו-קוגניטיביות אשר פותחו על מנת לסייע לבעלי הפרעות קשב וריכוז שלא ע"י תרופות. הפתרון היעיל והמוכח שלנו מיועד לטיפול בבעיות נוירו-קוגניטיביות כגון: הפרעות קשב וריכוז ADD/ADHD, ליקויי למידה, בעיות בזיכרון ובעיות קוגניטיביות כלליות. "קשב, ריכוז וזיכרון" עובדת בשיתוף פעולה עם מטפלים, מוסדות ומכונים טיפוליים בתחום הפרעות קשב וזיכרון.