הפרעות קשב וריכוז | ריטלין | ליקויי למידה


 

 

ליקויי למידה לסטודנטים

ליקויי למידה לסטודנטים - יש פתרון!

סטודנטים, קשה לכם להתרכז? לא מצליחים לזכור את החומר ללימודים? ייתכן כי מדובר בבעיית ריכוז בדרגה חומרה גבוהה או קלה, אך כזו המספיקה כדי להפריע לכם ללמוד, לזכור ולהטמיע את החומר הנלמד. ייתכן שמדובר בסוג של ליקויי למידה ו/או ב-הפרעות קשב וריכוז נוירולוגית הידועה בשם ADD/ADHD.

מה ניתן לעשות?

למען האמת, הטיפול התרופתי (ריטלין, קונצרטה) עשוי לעזור, אך יש לזכור שמדובר בתרופה הניתנת על ידי רופא בלבד (לא לוקחים ללא מרשם) וכן יש לזכור שלתרופות יש תופעות לוואי: החל מכאבי ראש, איבוד תיאבון, חולשה ואפטיות. כמו כן, 30% מקרב הנוטלים תרופות מדווחים שהתרופה כלל לא משפיעה..

ליקויי למידה לסטודנטים - אפשר גם בלי תרופות

אנו ממליצים על "אימון מוחי בשיטה הנוירוקוגניטיבית להגברת הריכוז " - אימון מוחי כזה מומלץ לעשות ללא קשר לנטילת התרופות. כלומר, אם אתם נוטלים ריטלין, קונצרטה או לא נוטלים, הרי שחשוב מאוד שתאמנו את מוחכם להפיק קשב וריכוז גבוהים ויעילים באופן עצמאי.

AttenGo הינה תוכנת מחשב מקוונת, ויחידה מסוגה אשר מהווה "אימון מוחי" להקניית מיומנויות קשב וריכוז ברמות גבוהות, עם תוצאות בדוקות ומהירות. AttenGo פותחה על ידי קליניקה קנדית: Advanced Cognitive Enhancement, המתמחה בטיפולים פסיכותראפיים ושיקום קוגניטיבי. התוכנה פותחה על פי תיאוריות מתחום הנוירולוגיה הקוגניטיבית, אשר מגדירה את הקשר בין פעילות גלי המוח ותפקודים קוגניטיביים.
למעשה, התוכנה מהווה סוג של "אימון מוחי" אשר "יאלץ" אותך לעבוד בפעילות גלי מוח בתדרים מסוימים ולהחזיק בהם לאורך זמן, מה שיאריך את איכות הריכוז שלך והיכולת להחזיקו זמן ארוך יותר.

תוכנה מהפכנית זו, היא הפתרון המושלם לסטודנטים בעלי ליקויי למידה, כוללת פעילויות על אובייקטים הנעים במסך אשר מטרתם לשפר כלל התפקודים הקוגניטיביים ומערכת הקשב כדלקמן:

  • קשב מתמשך, פיצול קשב, קשב סלקטיבי
  • עיבוד מידע חזותי ושמיעתי
  • ריכוז עם הסחות דעת
  • בעיות זיכרון
  • מהירות תגובה
  • אירגון וסדר

מה בעצם עושים בתוכנה?

על אף שהתרגילים נראים כמשחק, אין כאן מדובר במשחק, שהרי משחקי מחשב מכילים גירויים רבים ומביאים למצב של ריכוז תוך כדי מתח רב. ב AttenGo רמת הגירויים נמוכה, והריכוז הנדרש כאן משתווה לריכוז הנדרש בזמן הקשבה, קריאה, והתמודדות עם חומר לימודי.
לתוכנה ממשק ידידותי במיוחד וקל. למעשה כל הפעילות מתבצעת במקש אחד בלבד. התוכנה אינה מכילה טקסטים, אותיות או מספרים, אלא מעקב אחר אובייקטים, הגבה מהירה תוך כדי התייחסות למשימות ייחודיות המצריכות הפקת רמות ריכוז גבוהות מאוד.

מדדי ההצלחה

כלי מעקב הכוללים גרפים ונתונים סטטיסטיים מאתרים קשיים במהלך התרגול ועוקבים אחר התקדמותך. שיטת משוב ייחודית תעניק לך פידבקים בזמן אמת, כך שבכל עת תדעו מתי הייתם בריכוז, מתי יצאתם מהריכוז. הכי חשוב: תרגישו יכולת טובה להתרכז בזמן הרצאות, בקריאת חומר והכנת מטלות וזכרונכם ישתפר פלאים.

כמה זמו להקדיש לאימון המביא תוצאות?

תוכנת "אימון מוחי" זו אשר מטרתה להביא את המשתמש למצב יכולת ריכוז טובה באופן קבוע ורציף, ולכן ההנחיות מחייבות אימון של 5 - 4 פעמים בשבוע, למשך כ-30 דקות ביום.
 למרות שהשיפור יגיע כבר לאחר כמה שבועות, יש צורך להתמיד לתרגל בממוצע כשלושה חודשים, וזאת על מנת להבטיח תוצאות בעלות אפקט נשאר לטווח ארוך!

מהן ההנחיות למי שלוקח ריטלין?

יש לתרגל בתוכנה בזמן שאינכם בהשפעת התרופה. עם הזמן, כאשר הריכוז והיכולת הקוגניטיבית ישתפרו ובהתייעצות עם הרופא, קיים סיכוי שתוכלו לרדת במינונים ואף להפסיק את נטילתה.

צריך ריכוז SOS?

תוכנת זו תמקד אותך תוך כמה דקות! אם הנך לפני מטלה לימודית הדורשת ריכוז, גש קודם לתוכנה, תרגל במשך 15 דקות ותרגיש מיד כי הנך מרוכז יותר! מתכוננים למבחן? תרגלו ערב לפני ורצוי גם בבוקר לפני היציאה מהבית.

רוצה לדעת מה משתמשים שניסו אומרים על התוכנה? קרא מכתבי תודה של משתמשים מה מחיר התוכנה?
שימו לב-תנאי רכישה מיוחדים לסטודנטים הלומדים במוסד מוכר!
לסטודנטים המציגים אישור ממוסד רשמי תינתן הנחה נוספת של 20%
להזמנה טלפון: 09-9511515
יש לך שאלה אישית? רוצה להתייעץ? צור עמנו קשר או התקשר: 09-9511515 
 

כל הזכויות שמורות לקשב, ריכוז וזיכרון - יישומים מתקדמים

"קשב, ריכוז וזיכרון" הוקמה בשנת 2004 והינה המפיצה הבלעדית בישראל של תוכנות מחשב נוירו-קוגניטיביות אשר פותחו על מנת לסייע לבעלי הפרעות קשב וריכוז שלא ע"י תרופות. הפתרון היעיל והמוכח שלנו מיועד לטיפול בבעיות נוירו-קוגניטיביות כגון: הפרעות קשב וריכוז ADD/ADHD, ליקויי למידה, בעיות בזיכרון ובעיות קוגניטיביות כלליות. "קשב, ריכוז וזיכרון" עובדת בשיתוף פעולה עם מטפלים, מוסדות ומכונים טיפוליים בתחום הפרעות קשב וזיכרון.