הפרעות קשב וריכוז | ריטלין | ליקויי למידה


 

 

שיטות טיפול רפואי

דף הבית >> שיטות טיפול רפואי

ריטלין

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
ריטלין - הסיפור המלא. ריטלין מוגדר כסם מסוכן בפקודת הסמים המסוכנים לכן ריטלין ניתן על פי מרשם בלבד. ההנחה היא שנטילת ריטלין מסייעת להתגבר על הפרעת קשב וריכוז אך ניתן להתגבר על הפרעות קשב גם ללא ריטלין

קרא עוד על : ריטלין

ריטלין - דיון על התרופה

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
ריטלין. דיון על כן או לא ומה אומרים הפסיכולוגים, הרופאים והמורים

קרא עוד על : ריטלין - דיון על התרופה

השפעות ריטלין

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
ריטלין - השפעות טווח ארוך. מהן השפעות טווח ארוך של נטילת ריטלין? האם ריטלין מזיק לבריאות? מאמר מציג מחקרים שונים שבחנו את ההפשעות הממכרות של ריטלין בטווח הקצר וארוך.

קרא עוד על : השפעות ריטלין

ריטלין תופעות, בעד ונגד

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
ריטלין – מהן התופעות של לקיחת התרופה. כיצד ריטלין משפיע על ילדים, וכיצד משפיע על מבוגרים? כן טוב, לא טוב? מתי מומלץ לקחת ריטלין, מתי אסור לקחת ריטלין. האם ריטלין נחשב לתרופה בטוחה? האם ההורים צריכים ל

קרא עוד על : ריטלין תופעות, בעד ונגד

ריטלין לילדים

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
ריטלין - מאמרים: מאמר זה בוחן את ההשפעות הממכרות של ריטלין. המאמר בוחן מחקרים שמשווים בין ריטלין לקוקאין. ממצאי המחקרים הללו מעלים שאלות קשות לגבי תרופת ריטלין - בייחוד לגבי נטילת ריטלין על ידי ילדים.

קרא עוד על : ריטלין לילדים

ריטלין למבוגרים

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
ריטלין תופעות לוואי, FDA, מנהל המזון והתרופות האמריקאי, לא מאשר לרדום ריטלין למבוגרים וזאת בשל השפעותיו השליליות וסכנת ההתמכרות. עם זאת, למרות תופעות לוואי שלו, ריטלין ממשיך להיות מופץ בקרב ילדים.

קרא עוד על : ריטלין למבוגרים

ריטלין - תרופה או "מכה" ?

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
ריטלין - מאמרים: ריטלין תרופה או מכה. יתרונות וחסרות של ריטלין. הפרעות קשב וריכוז ונטילת ריטלין. ריטלין לטיפול בADHD.

קרא עוד על : ריטלין - תרופה או "מכה" ?

ריטלין - חוויה לא נעימה

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
איבחון להפרעות קשב היא חוויה לא נעימה ונטילת ריטלין לא תמיד יעילה לפתרונן. במקום ריטלין, קיימות שיטות טבעיות שמתגברות על הפרעות קשב וריכוז. ריטלין הוא לא תמיד פתרון.

קרא עוד על : ריטלין - חוויה לא נעימה

הפרעות קשב וריכוז - טיפול תרופתי

הפרעות קשב וריכוז - טיפול רפואי
הסיבות לקיומן של הפרעות קשב וריכוז ((ADHD הן נוירולוגיות בבסיסן. בקרב ילדים, המקבלים טיפול תרופתי, ניתן לראות הפחתה באימפולסיביות ושיפור בהקשבה. אולם, טיפול תרופתי בהפרעות קשב וריכוז...

קרא עוד על : הפרעות קשב וריכוז - טיפול תרופתי

כל הזכויות שמורות לקשב, ריכוז וזיכרון - יישומים מתקדמים

"קשב, ריכוז וזיכרון" הוקמה בשנת 2004 והינה המפיצה הבלעדית בישראל של תוכנות מחשב נוירו-קוגניטיביות אשר פותחו על מנת לסייע לבעלי הפרעות קשב וריכוז שלא ע"י תרופות. הפתרון היעיל והמוכח שלנו מיועד לטיפול בבעיות נוירו-קוגניטיביות כגון: הפרעות קשב וריכוז ADD/ADHD, ליקויי למידה, בעיות בזיכרון ובעיות קוגניטיביות כלליות. "קשב, ריכוז וזיכרון" עובדת בשיתוף פעולה עם מטפלים, מוסדות ומכונים טיפוליים בתחום הפרעות קשב וזיכרון.