הפרעות קשב וריכוז | ריטלין | ליקויי למידה


 

 

הפרעות קשב וריכוז - מידע לסטודנט

דף הבית >> הפרעות קשב וריכוז - מידע לסטודנט

פתרון להפרעות קשב וריכוז אצל סטודנטים - בלי תרופות!

סטודנטים, קשה לכם התרכז?
לא מצליחים לזכור את החומר ללימודים?

ייתכן כי מדובר בבעיית קשב וריכוז ADD/ADHD המפריעה לכם ללמוד, להטמיע ולזכור את החומר הנלמד ו/או בליקוי למידה מעורב וקשור להפרעות קשב וריכוז.

אחת מהשיטות החדשניות, ללא תופעות לוואי והמומלצות לסטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז הינו "אימון מוחי" אונליין מותאם אישית אשר מבוסס פעילות נוירוקוגניטיבית. מה זה ואיך זה משפיע? להלן הסבר על השיטה:

אימון מוח נוירו-קוגניטיבי הינו גירוי מוחי באמצעות מחשב, אשר מאיץ את פעילות גלי המוח מצד אחד ומפתח יכולות קוגניטיביות מצד שני. פעילות משולבת כזו משיגה תוצאות בזמן קצר הבאות לידי ביטוי בלימודים, בקיצור זמן הישיבה להכנת השיעורים, יכולת התמודדות טובה עם ארגון זמן, קבלת החלטות, אירגון וסדר.

הגירוי משפיע על הכימיה!

באתר www.AttenGo.co.il תמצא שפע של חומר והסברים אודות השיטה. באתר זה גם מבוצע האימון עצמו (לאחר תשלום כמובן ובהנחה לסטודנטים).
למעשה, תוכנית "אטנגו" הינו אימון אונליין מותאם לסטודנטים שמטרתו להשיג שיפור מהיר ומשמעותי בקשב וריכוז. "אטנגו" הינו פיתרון קל, נוח, זמין ואפקטיבי לכל סטודנט וסטודנטית עם הפרעות קשב וריכוז ו/או ליקויי למידה. התוכנית מורכבת משני מודולים המשולבים זה בזה: האחת נקראת AttenFocus והיא כוללת סדרת תרגילי אימון המתמקדים על כל היבטי הקשב, ההתמקדות וריכוז. היחידה השנייה נקראת AttenMemory, המסייעת בשיפור כל היבטי הזיכרון טווח קצר, טווח ארוך וזיכרון עבודה, עיבוד תכנים ומהירות עיבוד. העבודה על כל אחד מהמודולים נקבעת על פי נחיצותה וכל תוכנית אימון קובעת בצורה אחרת את תדירות העבודה בכל אחת מהמודולים הנ"ל.

סטודנטים, אתם צריכים ריכוז SOS?

סטודנטים, אתם צריכים ריכוז SOS? אם הנכם לפני מטלה לימודית הדורשת ריכוז, גלשו לאתר, היכנסו לתוכנית האימון של "אטנגו" ותרגלו במשך 15 דקות – מיד תרגישו ממוקדים ומרוכזים יותר!

מתכוננים למבחן? תרגלו ערב לפני או בבוקר לפני היציאה מהבית.

צריכים לדבר בפני אנשים? יש לכם ראיון עבודה? הלחץ וחוסר הריכוז ישפיעו על הריכוז שלכם. אל תיקחו צ'אנס-התאמנו כמה דקות לפני היציאה לריאיון והרגישו ממוקדים, מפוקסים ובטוחים להציג עצמכם בצורה הטובה ביותר.

פרטים נוספים באתר החברה: הפיתרון להפרעות קשב וריכוז אצל סטודנטים

כל הזכויות שמורות לקשב, ריכוז וזיכרון - יישומים מתקדמים

"קשב, ריכוז וזיכרון" הוקמה בשנת 2004 והינה המפיצה הבלעדית בישראל של תוכנות מחשב נוירו-קוגניטיביות אשר פותחו על מנת לסייע לבעלי הפרעות קשב וריכוז שלא ע"י תרופות. הפתרון היעיל והמוכח שלנו מיועד לטיפול בבעיות נוירו-קוגניטיביות כגון: הפרעות קשב וריכוז ADD/ADHD, ליקויי למידה, בעיות בזיכרון ובעיות קוגניטיביות כלליות. "קשב, ריכוז וזיכרון" עובדת בשיתוף פעולה עם מטפלים, מוסדות ומכונים טיפוליים בתחום הפרעות קשב וזיכרון.